Mgr. Daniela Střílková Ph.D. | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Mgr. Daniela Střílková Ph.D.

beznazvu

Své první hudební a sborové zkušenosti jsem získávala jako žákyně Základní umělecké školy Bedřicha Smetany v Karviné a ve Sborovém studiu Permoník, jehož jsem byla členkou od svých 7 let a prošla všemi přípravnými odděleními, posléze 10 let působila v Koncertním sboru Permoník. Následně jsem se stala sbormistryní přípravných oddělení Sborového studia Permoník.

Jsem absolventkou Ostravské univerzity, Pedagogické fakulty, Katedry hudební výchovy, kde jsem vystudovala magisterský obor Hudební výchova - Sbormistrovství pro SŠ, pod vedením prof. Lumíra Pivovarského a doc. Jana Spisara. Dále jsem ve studiu pokračovala na téže fakultě v doktorském studijním programu Specializace v pedagogice - obor Hudební teorie a pedagogika.

Od roku 2009 vyučuji na Janáčkově konzervatoři a Gymnáziu v Ostravě, kde vyučuji sborový zpěv, intonaci, didaktiku a hudební výchovu. Externě pracuji na Katedře hudební výchovy Ostravské univerzity v Ostravě. V roce 2013 jsem nastoupila na ZUŠ E.Marhuly, kde působím jako sbormistr všech oddělení Ostravského dětského sboru.

Své sbormistrovské činnosti se věnuji i ve volných chvílích, pravidelně se účastním celostátních seminářů Klubu sbormistrů pořádaných organizací Nipos ARTAMA.

 

Ve školním roce 2018/2019 čerpá rodičovskou dovolenou.

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz