IV. absolventský koncert | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

IV. absolventský koncert

*

První květnové úterý se uskutečnil v koncertním sále naší školy velmi zdařilý 4. absolventský koncert. Čtyřlístek absolventů si svými pěknými výkony opravdu zasloužil uznání všech přítomných posluchačů.

Absolventi hráli a zpívali programy české i světové hudební literatury a beze zbytku přesvědčili nás všechny o tom, jak důležitou roli v jejich mladých životech hraje právě hudba.

Z jejich výkonů čišela pohoda, radost a pečlivá příprava a tak se závěr koncertu zaslouženě proměnil v jeden srdečný, dlouhotrvající bouřlivý potlesk pro všechny – rodiče, pedagogy a především pro samotné aktéry koncertu –

zpěvačky

 Natálii Balášovou a Markétu Horsákovou

klarinetistku

Andělu Dedkovou

a kytaristu

Vojtěcha Proroka

Srdečně blahopřejeme a přejeme hodně tvůrčích úspěchů!

 

 

Děkujeme také pedagogům, kteří připravili se svými žáky absolventské vystoupení.Miladě Hnitkové,

Pavle Kovalové a Jindřichu Schwarzovi. Náš velký dík patří také oběma korepetitorkám koncertu - paní Pavle Kovalové a Janě Davidové.

Poděkování patří také hostům tohoto koncertu za krásné vystoupení ve čtyřruční hře. Martin Foltýn a František Chmelař ze třídy Hany Čašové.

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz