Tříkrálový koncert | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Tříkrálový koncert

ZUŠ Eduarda Marhuly

Navečer 6.1. 2019 proběhl v důstojném prostředí Chrámu Panny Marie Královny v Ostravě - Mariánských Horách nádherný Tříkrálový koncert žáků a učitelů naší základní umělecké školy.

V programu zazněly melodie varhan, trubky, sólového zpěvu, vystoupila přípravná oddělení Ostravského dětského sboru - Slavíci, Kosi, Chlapecký sbor, flétnové trio a smyčcový kvartet.

Na závěr, ve zcela zaplněném kostele, upoutala všechny přítomné posluchače dojemná mše Jiřího Pavlici Missa Brevis v podání sólistů Oľgy Bezačinské a Dominika Krayzela za skvělého doprovodu Ostravského dětského sboru, smíšeného sboru učitelů, žáků a přátel ZUŠ, orchestru učitelů, žáků a hostů ZUŠ pod taktovkou dirigenta Jana Mlčocha.

Slavnostní atmosféru Tříkrálového koncertu umocnila milá slova Kateřiny Majerské, která koncert vnímavě a citlivě uváděla.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě Novoročního koncertu, zejména sbormistryni Evě Poláškové a dirigentu Janu Mlčochovi, všem pedagogům a žákům, hostům a přátelům školy za vstřícnost a zájem spolupracovat na přípravě společného vystoupení,které se mimořádně vydařilo a zaznamenalo velký úspěch u všech posluchačů.

 

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz