Hraje celá rodina - ZUŠ OPEN 2018 | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Hraje celá rodina - ZUŠ OPEN 2018

24.5.2018

Koncert „Hraje celá rodina“  byl pro nás velkým hudebním svátkem.

Čtvrtek 24. května 2018 byl pro většinu základních uměleckých škol v naší zemi velkým hudebním svátkem. Po celý den probíhala pod patronací nadačního fondu Magdalény Kožené ve více než třech stovkách měst téměř tisícovka nejrůznějších koncertů, tanečních vystoupení, výstav i divadelních představení, které byly určeny nejen rodičům, ale celé naší široké kulturní veřejnosti a měly především prezentovat unikátní systém základního uměleckého vzdělávání, které nám doslova závidí celý svět.

ZUŠ OPEN 2018 se  stal obrovským prostorem pro setkání žáků, studentů, pedagogů - zkrátka všech těch, kteří mají zájem o kultivaci naší nejmladší generace.

Naše škola oslavila tento nevšední svátek nádherným hudebním setkáním v obřadní síni mariánskohorské radnice.  Koncert „Hraje celá rodina“ se stal překrásnou tečkou letošní bohaté koncertní sezóny naší Základní umělecké školy! Byl to koncert, který byl především oslavou našich hrajících rodin. Bouřlivý potlesk a nádherná, neskutečně srdečná atmosféra v obřadní síni, ještě více podtrhly výborné výkony všech účinkujících.

Se svými dětmi s velkým úspěchem vystoupili jak hrající rodiče, kteří už studia na hudební škole mají dávno za sebou, tak také profesionální muzikanti, kteří si našli čas i v době vrcholící koncertní sezóny.

Srdečně děkujeme všem malým i velkým muzikantům za skvělý hudební zážitek. Věříme, že jsme položili základy nové tradici a už teď se těšíme na její další pokračování….

DĚKUJEME!

 

 

 

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz