Dominik Krayzel a JFO | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Dominik Krayzel a JFO

*

Hudební zážitek, na který se nezapomíná…..

15. červen 2017 se stal vyvrcholením celoroční vynikající práce zpěváka

DOMINIKA KRAYZELA

z pěvecké třídy Milady Hnitkové

Dominik Krayzel úspěšně zvládl náročný květnový konkurz a byl vybrán jako sólista z řad žáků ZUŠ z celého Moravskoslezského kraje k účinkování na slavnostním koncertu s  Janáčkovou filharmonií Ostrava v rámci festivalu základních uměleckých škol Moravskoslezského kraje - Múzy 2017

Interpretace písně My Way, autorů C. Francoise a J.Revauxe a píseň Jaroslava Ježka David a Goliáš, byly v jeho podání nesmírně přesvědčivé a pro všechny přítomné v sále ostravského Domu kultury se staly nádherným hudebním zážitkem. Společně s Dominikem se představil klavírista Matej Arendárik a ve druhé polovině večera Big Band ze Smetánky Zdeňka Treblíka, který společně s Janáčkovou filharmonií pod taktovkou dirigenta Stanislava Vavřínka, doprovodil zpěváky Hanu Holišovou a Ondřeje Rumla.

Srdečný a dlouhotrvající potlesk, kterým posluchači odměnili výkony všech interpretů, si sólisté, žáci a studenti našich základních uměleckých škol opravdu zasloužili.

Blahopřejeme Dominikovi i jeho pedagožce Miladě Hnitkové

a děkujeme za krásný hudební zážitek.

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz