I. absolventský koncert | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

I. absolventský koncert

11.4.2017

Absolventský koncert měl velmi hezkou atmosféru. 

Průvodní slovo paní učitelky Liany Svobodové bylo velmi příjemné a to jak obsahem, tak i výrazem. Vždy velmi mile a dokonce i vtipně uvedla jednotlivé účinkující a dodala tak koncertu odlehčení, díky kterému byli samotní účinkující uvolněnější a z rodičů v hledišti také zcela jistě opadlo napětí a možná i tréma, kterou za své děti v hledišti určitě měli.  

Koncert byl pestrý, měli jsme možnost slyšet klavír, kytary i klarinet. Výkony byly vyrovnané a vydařené. Velmi příjemným oživením samotného programu byly komorní hry.

Milé byly i výstupy dětí, které na koncertě účinkovaly jako hosté. Možná jsme mnozí v hledišti očekávali, že budou i nějakým způsobem propojení směrem k absolventům, myslím tím v rámci programu, ale i navzdory tomu, že tomu tak nebylo, byly jejich výkony velmi příjemným zpestřením koncertu. 

Vystoupení diváci ocenili dlouhým a zcela zaslouženým velkým potleskem. 

Absolventský koncert byl velmi vydařený a samotným absolventům přejeme hodně štěstí, a aby je hudba provázela celým životem.

 

Další fotografie naleznete : ZDE

 

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz