Světlo mladým s handicapem | ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava

Světlo mladým s handicapem

*

V sobotu 3. 12. 2016 se tanečníci CARPE DIEM, přípravná oddělení Ostravského dětského sboru a flétnový soubor naší ZUŠ zúčastnili benefičního programu Světlo mladým s handicapem ve Fóru Nová Karolina, který zaštítilo Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

Na této akci se vystřídala čísla tanečního oboru s pěveckými sbory celkem třikrát s nově nastudovaným vánočním programem, který doplnil svým vystoupením s adventní tématikou také flétnový soubor.

 

Nejmenší zatančili tanec VLOČEK, z baletu Louskáček, následovaly ŽERTÍKY S ČERTÍKY a nakonec jsme předvedli, naše pojetí Štědrého dne s choreografií VÁNOCE JSOU TADY… Sborová oddělení Kosů, Slavíků a Skřivánků také prezentovali svůj vánoční program a zazpívali publiku spoustu písniček, dokonce i dvě písničky skladatelky Olinky Šmídové Zasněžená a Vánoční, které paní skladatelka složila pro nejmenší Skřivánky. Flétnový soubor zahrál posluchačům skladbu z období baroka a také koledy.

Všechna vystoupení se moc vydařila a všichni jsme si toto odpoledne náramně užili.

logo Moravskoslezský kraj

Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava – Mariánské Hory, Hudební 6 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

logo Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
© 2015 Všechna práva vyhrazena
Rychlý kontakt:
ZUŠ Eduarda Marhuly Ostrava
Hudební 596/6, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
T | +420 596 620 282 E | zus-e.marhuly@cmail.cz